Міський методичний кабінет відділу освіти Южненської міської ради


ІІ (міський) етап ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

6 лист. 2018
03 листопада 2018 року проведено ІІ (міський) етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, в якому взяли участь 21 учень - переможець І (шкільного) етапу даного Конкурсу.

На виконання  наказу управління ОКСМП  ЮМР №354-О від 26 жовтня 2018 року «Про проведення І та ІІ етапів ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської  молоді імені Тараса Шевченка», з метою піднесення престижу української мови та літератури у молодого покоління, підвищення рівня загальної мовної культури, вшанування творчої спадщини Великого Кобзаря, виявлення творчо обдарованої молоді, розвитку її потенціалу, виховання у молодого покоління поваги до мови і традицій свого народу, почуття патріотизму 03 листопада 2018 року проведено ІІ (міський) етап Конкурсу, в якому взяли участь 21 учень – переможець І (шкільного) етапу. Конкурс проведено на базі НВК ім. В. Чорновола. Конкурс проводився за завданнями, підготовленими науково-методичною лабораторією української мови та літератури, зарубіжної літератури, мов і літератур національних меншин комунального закладу вищої освіти «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради».

Згідно з протоколами засідання журі 6 учнів, які набрали найбільшу кількість балів, стали переможцями даного Конкурсу і отримали право участі у ІІІ (обласному) етапі, що відбудеться 01 грудня 2018 року.

 

Список

переможців ІІ (міського) етапу ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської  молоді імені Тараса Шевченка

 

з/п

П І Б  (повністю)

Клас

Назва ЗЗСО

Місце,

зайняте

на ІІ етапі

Конкурсу

Прізвище,

ім’я,

по батькові вчителя

1

Яновська Валерія Олександрівна

6

АШГ

І

Степанова Олександра Романівна

2

Ісакі Ангеліна Лівіуіївна

7

АШГ

І

Кузіна Ірина Олегівна

3

Степанюк Дарія Іванівна

8

НВК ім.В.Чорновола

І

Шаякубова Ольга Вікторівна

4

Даньків Єлизавета Юріївна

9

НВК ім.В.Чорновола

І

Чайківська Олеся Олександрівна

5

Іщенко  Олександра Віталіївна

10

АШГ

І

Алєманова Ірина Володимирівна

6

Задорожна Ганна Сергіївна

11

АШГ

І

Яблунівська Ольга Іванівна