Міський методичний кабінет відділу освіти Южненської міської ради
Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України
Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія
News


Dec 4, 2018
ІІ очна сесія підвищення кваліфікації вчителів початкових класів Нової української школи
В перші дні зими розпочався другий етап очної сесії підвищення кваліфікації вчителів початкових класів міст Теплодар та Южне за програмами Нової української школи.

Nov 24, 2018
Круглий стіл педагогів закладів дошкільної освіти та вчителів початкових класів
23 листопада 2018 року в актовій залі міського методичного кабінету відбулася зустріч педагогів закладів дошкільної освіти та вчителів Нової української школи.

Nov 23, 2018
ММО вчителів російської мови та зарубіжної літератури
«Біолінгвізм в сучасній школі (Вивчення творчості російських письменників в сучасній українській школі)».

Nov 8, 2018
ММО вчителів історії, правознавства та громадянської освіти на тему «Розвиток громадянських компетентностей на уроках історії, правознавства, громадянської освіти і курсу «Людина і світ»
07 листопада 2018 року на базі НВК ім. В. Чорновола відбулося засідання міського методичного об’єднання вчителів історії, правознавства та громадянської освіти на тему «Розвиток громадянських компетентностей на уроках історії, правознавства, громадянської освіти і курсу «Людина і світ».

Nov 6, 2018
ІІ (міський) етап ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
03 листопада 2018 року проведено ІІ (міський) етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, в якому взяли участь 21 учень - переможець І (шкільного) етапу даного Конкурсу.

Oct 30, 2018
Навчання вчителів Нової української школи продовжується
З 29 жовтня 2018 року на базі КЗВО «Одеська академія неперервної освіти ООР» розпочалася перша (очна) сесія підвищення кваліфікації учителів початкової школи міст Южне та Теплодар, які навчатимуть учнів перших класів за новим Державним стандартом початкової загальної освіти у 2019/2020 навчальному році.

All news